نتایج جستجو برای عبارت :

پائولو کویلیو

دانلود کتاب صوتی زهیر اثر پائولو کوئلیو
فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 23 حجم کل فایل ها: 263 مگابایت مدت زمان پخش: 10 ساعت و 24 دقیقه نویسنده: پائولو کوئلیو مترجم: آرش حجازی گوینده: نسرین حمزه پور دسته بندی: کتاب و رمان درباره کتاب: زَهیر نام رمانی از پائولو کوئلیو است؛ نامی که خود کوئلیو از واژه عربی ...
دریافت فایل
فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 23 حجم کل فایل ها: 263 مگابایت مدت زمان پخش: 10 ساعت و 24 دقیقه نویسنده: پائولو کوئلیو مترجم: آرش حجازی گوینده: نسرین حمزه پور دسته بندی: کتاب و رمان درباره کتاب: زَهیر نام رمانی از پائولو کوئلیو است؛ نامی که خود کوئلیو از واژه عربی ...
دریافت فایل
دریافت فایل
"وقتی از ته دل بخندیوقتی هر چیزی را به خودت نگیری،وقتی سپاسگزار آنچه که هست باشی،وقتی برای شاد بودن،نیاز به بهانه نداشته باشی،آن زمان است که واقعا زندگی میکنیبازی زندگی، بازی بومرنگ‌هاستاندیشه‌ها، کردارها و سخنان ما، دیر یا زود با دقت شگفت‌آوری به سوی ما بازمیگردندزمانی که آدمی بتواند بی هیچ دلهره ای آرزو کند، هر آرزویی بی درنگ برآورده خواهد شد."فلورانس اسکاول شینوقتی به خونه برگشتم انگار تموم پشیمونی ها دنیا رو قلبم سنگینی می کرد
❓من کتاب‌های پائولو کوئلیو رو خریداری کردم چکارشون کنم؟ بخونم؟
✅  پائولو کوئلیوی برزیلی اسلام رو دینی شایسته احترام می دونه و گفته: "در اسلام چیزهایی یافتم که در دیگر ادیان آسمانی ندیدم". اما به هر حال آثارِ ایشون اشکالاتِ فاحشی داره. دلیلِ اقبالِ جوانان به کتاب های ایشون اینه که قالبِ نوشتاریِ پائولو کوئلیوی "رمان" هست. مثلا کتابِ "کیمیاگر" ایشون پر فروش ترین کتابِ سالِ ایران شد!!!
⛔️ پائولو که به گفته خودش آدمى افراطى است و هیچ وقت میانه
دن پائولو می گوید: شنیده ام که در این کوه معدن هست.
بونیفاتسیو جواب می دهد: خدا نکند که معدن باشد.دن پائولو نمی فهمد که چرا. چوپان توضیح می دهد:مادام که کوه فقیر است از آن ماست؛ اما همین که معلوم شد غنی است، دولت آن را تصاحب خواهد کرد. دولت یک دست دراز دارد و یک دست کوتاه. دست دراز به همه جا می رسد و برای گرفتن است و دست کوتاه برای دادن است و فقط به کسانی می رسد که خیلی نزدیکند...!
#نانوشراب✍ #اینیاتسیو_سیلونه

قسمت
اول

پائولو کوئلیو می گوید :
"هر
انسانی حق دارد به رسالتش شک کرده و گاه آن را رها کند، اما هرگز حق ندارد آن را
از یاد ببرد!"

پائولو کوئلیو می گوید :
"مردم جوری حرف می زنند که [
گویی ] همه چیز را می دانند، اما اگر جسارت داشته باشی و سؤالی بپرسی آنها هیچ چیز
نمی دانند."

پائولو کوئلیو می گوید :
دانستن
هدف زندگی یا دانستن بهترین راه خدمت به خدا کافی نیست، افکار خودت را به عمل
درآور؛ راه، خودش را نشان می دهد.

پ
پائولو
کوئلیو در بخش‌های زیادی از آثار خود به مست کردن، باده‌نوشی، شراب، میکده و امثال
اینها اشاره می‌کند. ظاهرا او برای جلب و جذب مشتریان آثارش حتماً باید به نوشتن این‌چنین
مسائلی روی بیاورد، وگرنه هرگز خوانندگان او رغبت نخواهند کرد آثار او را بخوانند.

ادامه مطلب
معرفی کوتاه:
رمان کیمیاگر (به پرتغالی: O Alquimista) (به انگلیسی: The Alchemist) اثر پائولو کوئلیو، نویسنده مشهور برزیلی، از رمان‌های بسیار پرفروش دههٔ پایانی قرن بیستم جهان است. این کتاب در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا انتشار و به بیش از ۵۲ زبان ترجمه شده‌است.

خلاصه داستان:
این رمان دربارهٔ چوپانی اسپانیایی به نام سانتیاگو است که در رؤیای خود، محل گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر مشاهده می‌کند و به قصد تحقق بخشیدن به این رؤیای صادقه که آن را افسانهٔ شخصی
بعضی کتابا مرجع تقلید نوجوونی منم بود...مثه کتاب مکتوب از پائولو کوئیلو ، کتاب کیمیاگر و ساحره پرتوبلو که نقطه عطف زندگی من بود که مدت ها بعد مفهومشونو عمیق فهمیدم
اصن همین ساحره پورتوبلو یکی از دلایل شروع سفرهام و رشته کودک بود
و برباد رفته با جمله «فردا بهش فکر میکنم»
شما چه کتابایی سرنوشت ساز یا رساله تقلید بودن براتون؟
پاری سن ژرمن در مقاطع مختلف ستارگان زیادی در ترکیب خود داشته‌است. در بین بازیکنان نامدار تاریخ این تیم ژرژ وه آ و یوری ژورکائف از پرافتخارترین ستارگان محسوب می‌شوند. وه آ ستاره لیبریایی پی اس وی در آغاز دهه۹۰ به پاریس آمد. حضور این بازیکن در کنار ستارگانی همچون دیوید ژینولا و ژورکائف، پی.اس. جی را به یک قدرت مثال زدنی تبدیل کرده بود. نیکلاس آنلکا نیز پیش از پیوستن به لیورپول در عضویت این باشگاه فرانسوی به‌سر می‌برد.
رونالدینیو نیز بسی
"بعضی ها خوشبخت به نظر می آیند؛ چرا که کارشان را راحت کرده اند و اصلن به موضوع فکر نمی کنند. بعضی ها برنامه ای دارند: شوهر می کنم، خانه می خرم، دوتا بچه می آورم، یک خانه ییلاقی می خرم. سرشان به این گرم است و مثل گاو دنبال گاوباز می دوند: غریزی واکنش نشان می دهند، پیش میروند، اما اصلا نمی دانند مقصدشان کجاست. می توانند ماشینی بخرند، گاهی حتی می توانند یک فراری بخرند، فکر می کنند معنی زندگیشان همین است، و هیچ وقت چیزی نمی پرسند. اما با این همه، چشم
معرفی کوتاه:
رمان کیمیاگر (به پرتغالی: O Alquimista) (به انگلیسی: The Alchemist) اثر پائولو کوئلیو، نویسنده مشهور برزیلی، از رمان‌های بسیار پرفروش دههٔ پایانی قرن بیستم جهان است. این کتاب در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا انتشار و به بیش از ۵۲ زبان ترجمه شده‌است.

خلاصه داستان:
این رمان دربارهٔ چوپانی اسپانیایی به نام سانتیاگو است که در رؤیای خود، محل گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر مشاهده می‌کند و به قصد تحقق بخشیدن به این رؤیای صادقه که آن را افسانهٔ شخصی
به گزارش ویکی اسپورت ورزشی اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد در مواجهه با سوالات متعدد درباره شایعات مربوط به معاوضه پائولو دیبالا ستاره یوونتوس و روملو لوکاکو ستاره منچستریونایتد بین دو باشگاه، از اظهارنظر خودداری کرده و به گفتن این بسنده کرد که یونایتد در حال کار روی یکی دو مورد نقل و انتقالاتی است.دیروز گزارش‌های رسانه‌ای نشان می‌داد دو باشگاه یوونتوس و یونایتد در حال مذاکره برای معاوضه پائولو دیبالا و روملو لوکاکو هستند. معا
درباره برند:
POLICE در سال 1983 میلادی توسط براداران De Rigo در کشور ایتالیا تأسیس شد. این برند با تولید عینک کار خود را آغاز کرد و امروزه یک نام تجاری واحدی است که زیر مجموعه هلدینگ بزرگ De Rigo می باشد. پلیس پس از عینک در سال 1997 میلادی خط تولید عطر، در سال 2003 میلادی ساعت مچی و در سال 2008 میلادی پوشاک را راه اندازی کرد.
این برند با بهره بردن از چهره های مطرحی چون: پائولو مالدینی، بروس ویلیس، جرج کلونی، دیوید بکام، نیمار، آنتونیو باندراس و...  به عنوان مدل
- همین حالا که اینجا غذا می خوریم نود و نه درصد مردم این سیاره، به شیوه خود با این پرسش رو به رویند"برای چه اینجاییم؟" خیلیها فکر می کنند پاسخ را در مذهبشان یا در ماده گراییشان یافته اند. دیگران ناامید شده اند و زندگی و ثروتشان را برای یافتن این معنا به باد داده اند. افراد کمی اجازه داده ند این پرسش بی پاسخ بماند و زندگیشان را فقط در لحظه بگذرانند، بی آنکه خود را نگران نتیجه این زندگی یا اهمیت آن کنند... 
شاید در وهله اول، این ما را بترساند، ما را
عنوان زیاد مرتبط به پست نیست و داد دل منِ چون واقعا نوشتن یه عنوان خوب برای پست ها چیزیه که یادم رفته.
کتاب"عطیه برتر"از پائولو کوئلیو امروز تموم کردم.
یه مقداری حس میکردم قبلا خوندمش حسی بهم میداد که موقع خوندن کتاب"پدران،فرزندان،نوه‌ها"داشتم.
برشی از کتاب:
《چرا دلمان میخواهد تا ابد زنده باشیم؟زیرا امیدواریم در آینده کسی خواهد آمد که ما از دل و جان دوستش داشته باشیم.چون میخواهیم روز دیگری در کنار کسی که دوستش داریم زندگی کنیم.چون میخواهیم
رئیس سری آ پاسخ ادعای به په ماروتا مدیر ورزشی اینتر را داد و عنوان کرد که خودسرانه اقدام به کاری نکرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، پائولو دال‌پینو، رئیس سازمان لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا(سری آ)  انتقاد و ادعای اخیر جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی باشگاه اینتر درباره لغو بازی خارج از خانه این تیم مقابل یوونتوس را بی‌اساس خواند.

به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایتالیا، قرار بود بازی تیم‌های یوونتوس و اینتر امشب بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه
اولین کتاب انگیزشی که خواندم قورباغه‌ات را قورت بده بود. به نحو عجیبی بعد از مطالعۀ کتاب می‌خواستم بپرم و دیوار را گاز بگیرم. کتاب را خلاصه کردم در صفحاتی و آن قدر جو گیر شده بودم که رفتم و به استاد آن زمان زنگ زدم و گفتم: «من از تو هم باسوادتر می‌شوم، می‌خواهم روزی یک کتاب تمام کنم» و آن بنده خدا هم که اگر خودم جایش بودم می‌گفتم شاتافاکآپ گفت: «این کتاب‌ها مثل آنتی بیوتیک می‌مانند و چند روز دیگر از سرت می‌پرند» و راست هم گفت و چند روز بعد ا
روزی، گوساله ای باید از جنگل بکری می گذشت تا به چراگاهش برسد، گوساله ی بی فکری بود و راه پر پیچ و خم و پر فراز و نشیبی برای خود باز کرد!
روز بعد، سگی که از آن جا می گذشت از همان راه استفاده کرد و از جنگل گذشت. مدتی بعد، گوساله راهنمای گله، آن راه را باز دید و گله اش را وادار کرد از آن جا عبور کنند!
مدتی بعد، انسان ها هم از همین راه استفاده کردند : می آمدند و می رفتند
به راست و چپ می پیچیدند، 
بالا می رفتند و پایین می آمدند،
شکوه می کردند و آزار می دید
برای اینکه یک ساعت با مردی بگذرانم، ۳۵۰ فرانک سوییس می‌گیرم. در واقع اغراق است. اگر درآوردن لباس‌ها را حساب نکنیم و تظاهر به محبت و صحبت دربارهٔ مسائل پیش پا افتاده و لباس پوشیدن را، کل این مدت می‌شود یازده دقیقه رابطه جنسی! یازده دقیقه! دنیا دور چیزی می‌گردد که فقط یازده دقیقه طول می‌کشد. به خاطر این یازده دقیقه است که در یک روز ۲۴ ساعته
(با این فرض که همه ی زن و شوهرها با هم عشق بازی میکنند ،که مزخرف است و دروغ) مردم ازدواج میکنن،خانواده ت
پائولو
کوئلیو در بخش‌های زیادی از آثار خود به مست کردن، باده‌نوشی، شراب، میکده و امثال
اینها اشاره می‌کند. ظاهرا او برای جلب و جذب مشتریان آثارش حتماً باید به نوشتن این‌چنین
مسائلی روی بیاورد، وگرنه هرگز خوانندگان او رغبت نخواهند کرد آثار او را بخوانند.

ادامه مطلب
یکی از ملاک‌های حقانیت یک روش و صدق و درستی در مولفه هایی که بناست انسان را رهنمون باشد، خاستگاه آن حرکت و جنبش است و در همین راستا مدعیان دروغین و عرفانهای تقلبی را باید پایش کرد تا به انحراف عقیده آنها بیش از پیش پی برد.

پیش از پرداختن به اصل مطلب
بیان چند موضوع مهم است:
بررسی اعتقاد و گفته های
رهبران و اقطاب فرقه های انحرافی نشان می دهد این جنبش‌ها با سخنانی که ظاهری زیبا
دارند و در نگاه اول، خوب و صحیح به نظر می‌رسد افراد مختلف را به نام
کتاب کوه پنجم قصه پیامبری
از بنی‌اسرائیل است که از دست حاکم ظالم منطقه اَخاب فرار می‌کند. پیامبری که
کوئیلو معرفی می‌کند، در حدّ فهم خودش از پیامبریست، نه آن پیامبری که خداوند به
جهانیان معرفی کرده است.

پیامبر پائولو حتی به اندازه
یک انقلابی معمولی هم شجاعت و استقامت ندارد به همین جهت گاهی پشیمان می‌شود و
گاهی به خدا اعتراض می‌کند و می‌گوید: «چرا مرا برای این کار برگزیده‌ای  خداوندا؟
آیا نمی‌بینی قادر نیستم آنچه را از من خواسته‌ای ا
دو بیمار در یک اتاق بستری بودند. یکی از بیماران اجازه داشت که هر روز بعد از ظهر یک ساعت روی تختش که کنار تنها پنجره اتاق بود بنشیند. ولی بیمار دیگر مجبور بود هیچ تکانی نخورد و همیشه پشت به هم اتاقیش روی تخت بخوابد. آن ها ساعت ها با هم صحبت می‏کردند؛ از همسر، خانواده، خانه، سربازی یا تعطیلاتشان با هم حرف می ‏زدند و هر روز بعد از ظهر، بیماری که تختش کنار پنجره بود، می ‏نشست و تمام چیزهایی که بیرون از پنجره می ‏دید، برای هم اتاقیش توصیف می‏ کرد.
پائولو کوئلیو می گوید: “تنها یک چیز وجود دارد که یک رویا را غیر ممکن می کند و آن ترس از شکست است.”
ترس از شکست یکی از بزرگ ترین کابوس های بشر از گذشته تا امروز بوده است، بسیاری از افراد از شکست متنفر هستند چون آن را مقابل موفقیت، رشد، پیشرفت و کمال می دانند و به همین دلیل با چشیدن طعم تلخ آن دچار ناامیدی شده و دست از تلاش می کشند.
اما اگر شکست واقعا نقطه مقابل موفقیت است پس باید گفت افراد موفق دنیا هرگز رنگ شکست را به خود ندیده اند! اما آیا این ا
"پس، بسیار مهم است که بگذاریم بعضی چیزها بروند، رهایشان کنیم، آزادشان کنیم. انسان ها باید درک کنند که هیچ کس با کارت های علامت دار بازی نمی کند، گاهی می بریم، گاهی هم می بازیم. منتظر نباشید چیزی را به شما برگردانند، منتظر نباشید قدر تلاشتان را بدانند، نبوغتان را کشف کنند، عشقتان را درک کنند. چرخه ها را ببندید. نه به خاطر غرور یا بی قابلیتی یا برتری جویی، به خاطر آنکه آن چیز دیگر در زندگیتان جای نمی گیرد. در را ببندید، موسیقی را عوض کنید، خانه ر
امروز بعد از مدت ها که از خرید این کتاب میگذره تصمیم گرفتم برم سراغش و شروع کنم به خوندنش
یادمه اولین بار که تعریفشو از دوستم شنیدم با چه ذوق و شوقی خریدمش ولی انقدر همه چی قاطی پاتی شد که خوندنش از سرم افتادحالا که تقریبا به آخرای کتاب رسیدم میخوام براتون بخشی از کتاب و بزارم فقط قبلش یه خلاصه بگم ازش که اگه شما هم مث من دوسش داشتین برید بخونیدش
داستان درباره ی دختری به اسم ورونیکاست که به دنبال مرگ میره اما زندگی رو پیدا می کنه
ورونیکا خودکش
کوئیلو
در آثار خود به شیطان و لزوم در نظر گرفتن او در زندگی روزمره می پردازد اما باید
اذعان کرد که تصویری که کوئیلو از شیطان و قدرت های او دارد در واقع بازخوانی
اعتقاد بسیار پلید و منحرف شیطان پرستان است.
رهپویان
هدایت: سه محور در نوشته های کوئیلو در باب شیطان قابل ذکر است که به خوبی نشان
دهنده گرایش کوئیلو است. این سه در کنار هم در نهایت به تقدس جایگاه شریرترین وجود
عالم هستی از سویی و پذیرش نظام دوقطبی در عالم از طرفی دیگر منجر می شود.
وی
از ی
رهپویان هدایت: نمایشگاه کتاب در نظر رهبر معظم انقلاب یکی از مهمترین عرصه های
فرهنگی کشور است. امسال هم رهبر حکیم و ادیب ایران اسلامی در نمایشگاه کتاب حاضر
شدند و از نزدیک برخی غرفه ها و انتشارات را مشاهده نمودند.

پایه این نوشتار از  اینجاست که ایشان در یکی از غرفه ها
درباره کتاب پائولو کوئیلو می پرسند این کتاب درباره چیست؟ و فروشنده می گوید
درباره یک سفر معنوی، رهبر انقلاب می فرمایند: اما این نویسنده اصلا اهل معنویت
نیست و نسبتی با معنویت ن
مدتی بود که نوشته هایم را نخوانده بود و یادم رفته بود که به دنبال چه بودم.
امشب دلم هوای وبلاگم را کرد و گفتم بذار چند دقیقه ای بخوانم‌شان. این مرور باعث شد که یادم بیاید یکی از آرزو ها و هدف های بزرگ زندگی ام شروع دوباره ی زبان بعد از سه سال بود! که البته شروعش برایم شده بود فوبیا..
نه فقط استارت زبان را زدن، هر شروع دیگری برایم سخت بود و رسما به کمک نیاز داشتم. البته داشتم سعی می‌کردم تا قوی شوم که تا حدی هم توانستم اما یکی را میخواستم که دستم ر
فَرِحِینَ بِمٰا آتٰاهُمُ اَللّٰهُ مِنْ فَضْلِهِ وَ یَسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِینَ لَمْ یَلْحَقُوا بِهِمْ مِنْ خَلْفِهِمْ أَلاّٰ خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَ لاٰ هُمْ یَحْزَنُونَ (١٧٠) آل عمران
آنان به فضل و رحمتی که خدا نصیبشان گردانیده شادمانند، و دلشادند به حال آن مؤمنان که هنوز به آنها نپیوسته‌اند و بعداً در پی آنها به سرای آخرت خواهند شتافت که بیمی بر آنان نیست و غمی نخواهند داشت

خاطرات جانباز شیمیایی
یک روز داخل تاکسی تو اتوبان بخاطر بیمار
کتاب کیمیاگر نوشته پائولو کوئلیو یکی از برترین کتاب هایی است که خواندم. این رمان ماجراجویانه و فلسفی به بیش از ۵۰ زبان ترجمه شده و جوایز متعددی دریافت کرده است.
داستان رمان، حول چوپان جوانی میچرخد، که سعی دارد دنیا را سفر کند، تا به افسانه شخصی خود برسد. او که  در دشتهای اسپانیا به سر می برد، برای تحقق بخشیدن به رویایش راهی مصر می شود و با کلی ماجرا دست و پنجه نرم می کند. از هر اتفاقی درسی می گیرد تا در نهایت همه آنچه را که دنبالش بوده را در شهر
تو این سال‌ها کتاب‌های زیادی خوندم تو حوزه‌های محتلف،تصمیم گرفتم یه چالش راه بندازم و کتاب‌هایی که خوندیم رو معرفی کنیم تا با کتاب‌های بیشتری آشنا بشیم
نوع چالش هم به این صورته که کتاب‌ها رو به همراه توضیح مختصری معرفی میکنیم و هر کس دوست داشت میتونه چالش رو به سبک خودش تغییر بده
فهرست کتاب‌ها:

1-جوان و انتخاب بزرگ از استاد طاهرزاده

این کتاب در بین کتاب‌های استاد طاهرزاده از نثر خیلی روون و خوبی برخورداره.بعد از خوندن این کتاب به این ن
چند روزه دارم فکر میکنم برای کی نامه بنویسم؟ اگه روزای دیگه بود یا برای اروین یالوم مینوشتم یا برای پائولو کوییلو ...
اما حالا میخوام برای خودم بنویسم.
برای دختر کوچولوی شش ساله ایی که ترسیده و از هم پاشیده شدن دنیاش رو نگاه میکنه.
دختر کوچولوی عزیزم؛
سلام .این منم مادرت که حالا بزرگ شده...
بیا اینجا و اجازه بده دستهامو دورت حلقه کنم .دوست دارم بدونی میفهمم که ترسیدی  که منم ترسیدم .اینکه میگن آدم بزرگ ها نمیترسن دروغه .ما آدم بزرگ ها فقط قایمش م
سگ باهوش

قصاب که کنجکاو شده بود و از طرفی وقت بستن مغازه بود تعطیل کرد و به دنبال سگ راه افتاد. سگ در خیابان حرکت کرد تا به محل خط کشی رسید. با حوصله ایستاد تا چراغ سبز شد و بعد از خیابان رد شد.
قصاب به دنبالش راه افتاد. 
سگ رفت تا به ایستگاه اتوبوس رسید نگاهی به تابلو حرکت اتوبوس ها کرد و ایستاد. 
قصاب متحیر از حرکت سگ منتظر ماند. 
اتوبوس امد, سگ جلوی اتوبوس آمد و شماره آنرا نگاه کرد و به ایستگاه
برگشت. صبر کرد تا اتوبوس بعدی امد دوباره
چگونگی اموزش تایپوگرافی اسم فقط تایپوگرافی است
تایپوگرافی اسم اغلب به عنوان یک رشته کاملاً مجزا از طراحی وب تدریس می شود ، اما امی پاپائلیاس احساس می کند که این یک اشتباه است. در این گفتگو ، بخشی از سری سخنرانی های TypeCooper West ، او تایپیوگرافی وب را ویرایش می کند و معتقد است که باید آن را به عنوان یک عنصر برای یادگیری طراحی وب تلقی کرد.
26. تایپوگرافی  اسم برنامه وب و موبایل را بهبود بخشید
این فیلم کوتاه پنج اصل اساسی را برای بهبود کیفیت تایپوگرا
به گزارش ویکی اسپورت ورزشی علیرغم عدم توافق احتمالی برای خرید روملو لوکاکو، اینتر تمایلی به حفظ مائورو ایکاردی ندارد و جدایی این مهاجم جنجالی قطعی است. یوونتوس در آستانه به خدمت گرفتن روملو لوکاکو قرار دارد و در حال حاضر ناپولی جدی ترین مشتری مائوریتو به شمار می آید.

کوریره دلا اسپورت مدعی شد ناپولی قصد دارد با پیشنهادی 73 میلیون یورویی برای خرید ایکاردی اقدام کند و این رقم فاصله کمی با درخواست 80 میلیون یورویی اینتر دارد و احتمالا این انت
ه گزارش ویکی اسپورت ورزشی به نظر می رسید روملو لوکاکو خرید بعدی اینتر باشد اما حالا او در آستانه معاوضه با پائولو دیبالا و انتقال به یوونتوس قرار گرفته است و کریستیانو رونالدو یکی از حامیان حضور او در تورین بوده است.
طبق ادعای دیلی میل، همانطور که مائوریتسیو ساری در هفته های اخیر بارها تاکید کرده قرار است از کریستیانو رونالدو به عنوان وینگر چپ در ترکیب خود بهره گیرد و احتمالا این تیم از روش 3-3-4 در فصل پیش رو بهره خواهد برد و لوکاکو در وسط مثل
بعد از تمام کردن کتاب "یازده دقیقه" پائولو کوئیلو؛ ده روز قبل؛ امروز و در عرض سه روز کتاب "جادوی عزت نفس" رو تمام کردم. خیلی دوست داشتم روانشناسی عزت نفس رو بخونم اما تو هیچکدوم از کتابخوانها موجود نبود. با این حال حس خوبی برای من داشت. کمک کرد بعضی از دلایل عدم عزت نفس در درونم رو بشناسم و بعضی راهکارهای ایجاد عزت نفس رو
از امشب "عزت نفس به زبان ساده" رو از طاقچه بی نهایت شروع میکنم و فردا هم کتاب منتخب گروه از بین "سه شنبه ها با موری" که قبلا خوند
مرغ دریایی بر فراز ساحل خلیج پرواز می‌کرد که موش را دید. از آسمان فرود آمد و پرسید: بال‌هایت کجاست؟زبان جانورها با هم فرق می‌کند، موش منظور پرنده را نفهمید؛ اما متوجه شد که دو تا چیز عجیب و غریب از آن حیوان آویزان است.موش فکر کرد که حتما یک جور بیماری دارد.مرغ دریایی فهمید که موش چشمهایش را به بال‌های او دوخته:» بیچاره. حتما جک و جانورها به او حمله کرده‌اند و گوش‌هایش کر شده‌ و بال‌هایش را برده‌اند.»با محبت موش را به منقار گرفت و او را به ا
سلام 
دور شدن از زندگی هر روزه که بهش عادت کرده بودیم،باعث شد درون زندگی همه‌ی ما اتفاقات و حالات مختلفی کشف و یا نابود بشه.این روزها مشغول دیدن سریالی از نتفلیکس مشهور شدم،La casa de papel.این سریال عجیب به دلم نشست.آدم‌هاش از بقیه سریال‌ها قابل باورتر هستن.دیالوگ‌های خفن و سخن بزرگان نمیگن و الکی هم روی سر هم خشاب خالی نمیکنن.
از جمله اکتشافاتم در این دوران،عدم لازم بودن دنیا به طور سابق هستش.خیلی وقت‌ها فکر میکنیم دل‌تنگیم،حالا دل‌تنگ کسی
هرکدام از ما در زمینه‌ای خاص بیشتر کتاب خوانده‌ایم. یکی از فلسفه بیشتر خوانده است و یکی از تاریخ، دین، اسطوره، عکاسی، موسیقی، داستان، ادبیات کودک، شعر، رمان، برنامه‌نویسی، آموزش زبان، روان‌شناسی و یا هرچیز دیگری. خلاصه اینکه دانسته‌هایمان در حوزه‌ای که تخصصی‌تر دنبالش می‌کنیم بیشتر است و آشنایی‌مان با کتاب‌های آن حوزه هم.
منظور؟ منظور اینکه می‌خواهم خواهش کنم، هرکس در هر حوزه‌ای که با آن آشنایی بیشتری دارد، یک تا چند کتاب را معرف
ولگاریس یک خانواده ابداغ از منطقه اپیروس یونان بود. این که آیا خانواده ولگاریس کرفو و خانواده Voulgaris از جواهرات ایتالیایی Bulgari از Epirus با همان خط پدری مشترک هستند ، مشخص نیست ، اما شمارش استفانوس ولگاریس انکار کرد که خانواده بلغاری خانواده جواهرات ایتالیایی از نظر سلسله شناسی با خانواده Vulgaris از ارتباط دارند. کورفو. [6] براساس تواریخ خانواده Voulgaris که در ونیز کورفو نوشته شده است ، "خانواده ولگاریس سنت اسپیریدون کرفو" از چهره های سلطنتی مردمان بر
به گزارش ویکی اسپورت ورزشی هفته قبل پپ ماروتا، مدیر ورزشی جدید اینتر رسما اعلام کرد نام مائورو ایکاردی در فهرست فروش این باشگاه قرار گرفته و آنتونیو کونته حسابی روی این مهاجم 26 ساله برای فصل بعد نخواهد کرد.

اما در این شرایط نیز مائوریتو تصمیم گرفت کنار دیگر بازیکنان در لوگانو برای تمرینات پیش فصل حضور پیدا کرده تا شاید اینگونه خود را به کونته ثابت کند. اما عدم قرار گرفتن در تمرینات تاکتیکی در نهایت باعث شده وی دیروز در توافق دو جانبه با با
طلسم تئاتر رفتن من بالاخره شکسته شد و امشب به یک نمایش تئاتر رفتم به نام نیمه تاریک ماه. امروز صبح به صورت خیلی اتفاقی از طریق اینستاگرام و پیج خانم المیرا دهقانی تبلیغ نمایش تئاتر رو دیدم که از امشب اجرا میشه.
داستان راجع به دوستانی هست که یک شب را در منزل یکی از دوستان‌شون قرار می‌گذارند تا کنار هم باشند و ماه گرفتگی را با دستگاه تلسکوپ تماشا کنند. وقوع ماه‌گرفتی تنها یک دلیل برای گرد هم آمدن این افراد هست؛ ولی به کار بردن آن در داستان طعن
در بخش دوم «بریده‌هایی از کتاب‌های برگزیده» باهم ده بخش از ده کتاب مختلف و زیبا را مطالعه خواهیم نمود، که اگر خوشمان آمد، کتاب را دانلود یا خریداری کرده و از خواندنش لذت ببریم.
جهت مشاهده بخش اول کلیک کنید.
هیچ‌وقت امیدت را از دست نده، شاید آن زمان که امیدت را از دست می‌دهی دو ثانیه قبل از خوشبختی باشد...اثر؛ کمی قبل از خوشبختینویسنده؛ انیس لودیگنو
نمی‌تواند هنرمند بشود.کسی که در عمرش گرسنگی نکشیده،کسی که از سرما نلرزیده،کسی که شب تا سحر
در بخش دوم «بریده‌هایی از کتاب‌های برگزیده» باهم ده بخش از ده کتاب مختلف و زیبا را مطالعه خواهیم نمود، که اگر خوشمان آمد، کتاب را دانلود یا خریداری کرده و از خواندنش لذت ببریم.
جهت مشاهده بخش اول کلیک کنید.
هیچ‌وقت امیدت را از دست نده، شاید آن زمان که امیدت را از دست می‌دهی دو ثانیه قبل از خوشبختی باشد...اثر؛ کمی قبل از خوشبختینویسنده؛ انیس لودیگنو
نمی‌تواند هنرمند بشود.کسی که در عمرش گرسنگی نکشیده،کسی که از سرما نلرزیده،کسی که شب تا سحر
هر فردی قابلیت موفق شدن را دارد، پس هیچ کسی موفق و کامیاب به دنیا نمی آید. ویل اسمیت می گوید "سرافرازی و بزرگی، یک ویژگی ذاتی و اختصاصی نیست که فقط افراد خاصی از آن بهره‌مند باشند، بلکه چیزی است که درون همه‌ی انسان‌ها وجود دارد."
از راه‌های مختلفی می توان به موفقیت رسید اما برای پیمودن این مسیر چند نکته و راهنما وجود دارد. در ادامه قوانین موفقیت را از زبان مشاهیر بزرگ دنیا مطرح می کنیم. با یوکن همراه باشید.
تمرکزتان را روی مسیر بگذارید، نه نت
این مدت این‌قدر تلخ بودم و کلافه که با هفت-هشت من عسل هم نمی‌شد خورد منو، چه برسه به یه من. تلخِ تلخِ تلخ. به تلخی زهرمار. حتی یه پست هم داشتم می‌نوشتم راجع بهش، ولی این‌قدر تلخ بودم که حوصله‌م نگرفت تمومش کنم. به قول پائولو کوئیلو "ویتریول" خونم زیاد شده. یه فکری باید به حالش بکنم، دیگه زیادی داره حالمو می‌گیره.
استرس مشروطی هم اضافه شده بود به این داستانا و داشت من رو می‌کشت. استادا نمره‌هارو نمی‌زدند و کارم شده‌بود چک کردن گلستان هر پنج
این مدت این‌قدر تلخ بودم و کلافه که با هفت-هشت من عسل هم نمی‌شد خورد منو، چه برسه به یه من. تلخِ تلخِ تلخ. به تلخی زهرمار. حتی یه پست هم داشتم می‌نوشتم راجع بهش، ولی این‌قدر تلخ بودم که حوصله‌م نگرفت تمومش کنم. به قول پائولو کوئیلو "ویتریول" خونم زیاد شده. یه فکری باید به حالش بکنم، دیگه زیادی داره حالمو می‌گیره.
استرس مشروطی هم اضافه شده بود به این داستانا و داشت من رو می‌کشت. استادا نمره‌هارو نمی‌زدند و کارم شده‌بود چک کردن گلستان هر پنج
[ کیمیاگر - پائولو کوئیلو - با صدای محسن نامجو ]
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

کیمیاگر کتابی را که یکی از مسافرین کاروان آورده بود به دست گرفت. جلد نداشت. اما اسم نویسنده‌اش را پیدا کرد. اسکار وایلد. کتاب
[ کیمیاگر - پائولو کوئیلو - با صدای محسن نامجو ]
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

کیمیاگر کتابی را که یکی از مسافرین کاروان آورده بود به دست گرفت. جلد نداشت. اما اسم نویسنده‌اش را پیدا کرد. اسکار وایلد. کتاب
معنای زندگی

اول از هرچیزی باید بدونی تو کی هستی؟ برای چی به این دنیا اومدی؟ و رسالتت توی این دنیا چیه؟
خیلیامون از فکر کردن درموردش طفره میریم و به آینده موکولش میکنیم.
خیلیامون فکر میکنیم همون هدف گذاریه و شروع میکنیم یک عالمه هدف گذاشتن و پایبند نبودن به هدف هامون که نتیجه اش فقط از دست دادن انرژی و زمان و تنفر از خوده!

هرچقدر از دیگران بشنوی و بخونی فایده نداره تا وقتی که خودت فکر
امی آدامز
امی آدامز به انگلیسی Amy Adams بازیگر زن ایالات متحده آمریکا است. جوایز امی آدامز شامل دو گلدن گلوب ، و نامزدی شش جایزه اسکار و هفت جوایز فیلم آکادمی انگلیس است. با سایت کد تولز همراه باشید.
اطلاعات پروفایل امی آدامز
سال‌های فعالیت امی آدامز: ۱۹۹۵–اکنونهمسر امی آدامز: دارن لهگالوو (۲۰۱۵–اکنون)فرزند دختر امی آدامز: آویانا له گالو
همچنین ببینید: الکساندرا داداریو
بیوگرافی امی آدامز
پس از آن همبازیش در این فیلم، کریستی آلی او را م
بررسی ما از Dead Kids ، اولین فیلم اصلی Netflix فیلیپینی ، به کارگردانی میخاییل رد و با بازیگران کلوین میراندا است.
فروشگاه Netflix با اولین فیلم اصلی فیلیپینی از سکوی جریان ، Dead Kids غنی شده است. عنوان انگلیسی زبان ، بر اساس یک اصطلاح عامیانه انگلیسی زبان (به اصطلاح بچه های مرده بچه های مشکل ساز و از نظر اجتماعی هستند) برای اثری که به صراحت به سینمای غربی نگاه می کند ، بدنبال یک سازش دشوار بین درام های تریلر و نوجوان است. کارگردان میخائیل رد است ، قول جوان
اصطلاحی
که در دهه هاى اخیر رواج پیدا کرده و متاسفانه هر شخصی می تواند از آن دم بزند
اصطلاح «معنویت» است. برخى عصر جدید را «عصر معنویت» نامیده و معتقدند: با توجه به
عصر مدرنیته، اگر بشر به دامن معنویت نگراید به نابودى کشیده مى شود. «معنویت» به
دو معناى «معنویت الهى ـ دینى» و «معنویت سکولار» به کار مى رود.

«معنویت
الهى ـ دینى» همان عرفانى است که به دنبال ایجاد احساس آرامش و رسیدن سالک به قرب
الهى و دست یابى به نفس مطمئنه است؛ ولى شبه معنویت هاى
پاورپوینت تفکر انتقادی و خلاقیت دانلود پاورپوینت با موضوع تفکر انتقادی و خلاقیت، در قالب pptx و در 25 اسلاید، قابل ویرایش، شامل تفکرانتقادی، تعریف تفکرانتقادی، ویژگی های تفکر انتقادی، اهمیت و ضرورت پرداختن به تفکرانتقادی، نظریه های یادگیری همسو باتفکرانتقادی، نقش معلم درپرورش تفکرانتقادی، آفرینندگی (خلاقیت)، دیدگاه های مختلف نسبت به آفرینندگی، تفکر همگرا و واگرا، ویژگیهای تفکر و

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

فرمت فایل
pptx

حجم فا
پاورپوینت تفکر انتقادی و خلاقیت دانلود پاورپوینت با موضوع تفکر انتقادی و خلاقیت، در قالب pptx و در 25 اسلاید، قابل ویرایش، شامل تفکرانتقادی، تعریف تفکرانتقادی، ویژگی های تفکر انتقادی، اهمیت و ضرورت پرداختن به تفکرانتقادی، نظریه های یادگیری همسو باتفکرانتقادی، نقش معلم درپرورش تفکرانتقادی، آفرینندگی (خلاقیت)، دیدگاه های مختلف نسبت به آفرینندگی، تفکر همگرا و واگرا، ویژگیهای تفکر و

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

فرمت فایل
pptx

حجم فا

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

فرمت فایل
pptx

حجم فا
تو suits که دارم الان میبینم چندتا موضوع هست که به نظرم خیلی جذاب بوده
یکی همراه خوب،مثل یه دوست یا پارتنر یا همکار.حالا هرچی...
مایک یه دوست خیلی بد داشته که خر بوده،نمیخوام شخصیت ها رو قضاوت کنم،شاید آدم بدی نیست ولی کله خره،خوش گذرونه،به هر قیمتی میخواد پول دربیاره،خیلی به رانگ و رایت وابسته نیست.
یه سر همه بدبختیاش اون دوست بده.از نرفتنش به هاروارد،تا افتادنش به مواد،تا اینکه تا مرز زندانی شدن پیش رفت و تا اینکه دختری که عاشقش بود رو برداشت
انجمن رهپویان هدایت: گسترش روز افزون معنویت
گرایی در دنیا، خصوصا از بعد از جنگ جهانی دوم، پدیده غیرقابل انکاری است. قطعا
سیاست مداران سلطه طلب جهانی نیز نسبت به این روند غافل نبوده و برنامه ای متنوعی
را برای کشاندن معنویت حقیقی به سمت انحراف و سوق دادن آن در مسیر خرافات به کار
گرفته اند تا سلطه خود را بر کره خاکی تداوم بخشند.

دشمنی ها با نظام مقدس
جمهوری اسلامی و جایگاه انقلاب اسلامی در دنیا از سوی امریکا و سلطه گران علل
مختلفی دارد که این مه
بوئنوس آیرس
شهر خودمختار بوئنوس آیرس، پایتخت و بزرگترین شهر آرژانتین و بعد از سائو پائولو، بزرگترین کلان شهر آمریکای جنوبی است. این شهر در ساحل جنوبی شرقی قاره آمریکای جنوبی واقع شده است. جمعیت این شهر حدود 13 میلیون نفر است. بوئنوس آیرس میزبان المپیک تابستانی جوانان در سال 2018 خواهد بود.
جاذبه های گردشگری، زیبایی شگفت انگیز، سواحل اعجاب انگیز و تفریحات موجود در بوئنوس آیرس باعث شده که این شهر بزرگترین مرکز سرگرمی در آمریکای جنوبی باشد.
باغ
زندگی کردن هنر می‌خواهد و به نظر بعضی (اکثرا؟) سخت است.
برای همین باید برای آن آماده بود و فنون زندگی را آموخت. اما حقیقتا برای گرفتن مدرک در رشته هنر زندگی چه درس‌هایی را باید یادگرفت؟!

یکی از راه‌های یادگیری دروس زندگی خواندن کتاب‌های اندیشمندان بزرگ است. یک کتاب ساده اما پر مغز در این میان کتاب شازده کوچولو است که بهترین ترجمه کتاب شازده کوچولو با ترجمه احمد شاملو می‌باشد.

این کتاب به هر کسی که می‌خواهد زندگی کند توصیه می‌شود. به هر
پس برای لذت بردن از غذا های گوناگون هم که شده سری به این شهر بزنید و بعد از صرف غذا با اجاره دوچرخه و گشت زنی در شهر یک روز بیادماندنی را برای خود بسازید.سان‌وِی, پارک آبی دوست داشتنی شهر کوالالامپور هست. این پارک به علت محیط بسیار سرسبز و طبیعت زیبای و ساحل‌های شنی, هر ساله ساله گردشگران فراوانی را از سراسر جهان به سمت خود جذب میکند. کوالالامپور، پایتخت مالزی، فقط به آسمان‌خراش‌های زیبا و جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی خلاصه نمی‌شود و از همین ر
مرجع کاملترین عکس نوشته های شاعرانه و پرمفهوم عاشقانه و معنادار، فلسفی به همراه متن و شعر در بزرگ ترین سایت تفریحی سرگرمی یعنی چفچفک
کاملترین مجموعه عکسهای با مفهوم و بسیار زیبا با نوشته های پرمعنی مناسب برای پست کردن و انتشار در شبکه های اجتماعی
 عکس نوشته های بامفهوم
 تصاویر با مفهوم

شاید بخواهید ببینید:
عکس پروفایل شاد عاشقانه جدید 98 با متن زیبا
یا
گالری عکس های دیدنی و جالب

دست بـردار از این فکر
کـه تمـام مدت مزاحمی
کـه شخ

من از کسانی هستم که می میرند،وقتی دوست می دارند .
محمود درویش
--------------------------------------
وقتی دلمان می خواهد فیلم مورد علاقه مان را دوباره ببینیم چقدر شبیه کسی هستیم که داستان عشق تمام شده اش را نمی تواند فراموش کند..
کامبیز کاهه
چیزهایی وجود دارند که از بین نمی روند. نرسیدن یکی از آن چیزهاست.
‏همه زبانهای زنده و غیر زنده دنیارو  هم بلد باشی دست آخر  به کسی نیاز داری که زبون دل همدیگه رو بلد باشید و بفهمی
بر اساس نظرسنجی انجام شده در ماه فوریه از 33،706 نفر از سراسر جهان، در بین 48 شهر برتر دنیا برای زندگی در سال 2019، مونترال رتبه ششم و تورنتو رتبه بیست و سوم را کسب کردند.
برترین شهرهای دنیا برای زندگی در سال 2019در مطالعه انجام گرفته توسط وب سایت Time Out، شهر نیویورک در صدر فهرست بهترین شهرهای جهان در سال 2019 قرار گرفت و پس از آن شهرهایی همچون ملبورن، شیکاگو و لندن قرار داشتند. Time Out هر ساله شاخص City Life را منتشر می کند که برترین شهرهای جهان را بر اساس فا
افراد ثروتمند و موفق را اغلب با تفریحات لاکشری(لاکچری، luxury یا هرچی!!!) ، ماشین های گرانقیمت و …. میشناسیم. اما امروز در مقاله قصد داریم که به سبک زندگی این افراد و عادت هایی که موجب بدست آوردن پول و ثروت شده است بپردازیم.
حقیقت اجتناب ناپذیری که امروز به آن پی میبریم این است که واقعا این افراد با انسان های معمولی تفاوت هایی دارند. شاید ظاهرا این جمله خلاف کلیشه های انگیزشی امروزی است که میگوید : افراد موفق هیچ استعداد یا برتری خاصی نسبت به بقیه
وزش وزیر کوله پشتی باید به مقصد نگارخانه صواب کاکا روی هر بدن شما کیف لپ تاپ ارزان (123kifshop) تقسیم شود. سجع : فقط 1 کیلو دما . این کوله پشتی ها برای دلیل سجع سبک و تکذیب کوچکی که دارند برای این کار مناسب است. برای محفظه های خارجی شما زمانی بوسیله قبیل جنگاور مناسب بی قانونی نیاز پیدا می کنید که غایت داشته باشید جسمی سنگین را با خود برداشتن کنید. کوله ها انواع مختلفی دارند که شما می بایست برای خرید ژرفنگر مقرون را به منظور ارتکاب آورید. شما می بایست

برای نویسنده هیچ چیز مهمتر از کمک به کتاب خود برای فروش خوب نیست. در مورد آن فکر کنید اگر این منبع تأمین معیشت شما باشد ، باید اطمینان داشته باشید که همیشه در فروش مخاطبان جدید جذب می شوید. اما چگونه می توانید خوانندگان جدید را ترسیم کنید تا این اتفاق بیفتد؟ یک پاسخ محبوب متوسل به ترجمه کتاب است.
ترجمه کتابهمه ما می دانیم که انگلیسی یک زبان جهانی است ، یک نفر از سراسر جهان روزانه از آن استفاده می کند. در حالی که ممکن است واقعیت داشته باشد ، مم
این مقاله ادامه مقاله "آغاز سفر انفرادی من به هند" است. من در پایان این مقاله چندین اطلاعات و توصیه برای بازدید از بمبئی ارائه می کنم.
با وجود تهویه هوا و جغرافیای پاک کننده سبک بین المللی ، فرودگاه بمبئی می توانست در هر جای دنیا پیدا شود.اما به محض اینکه ترمینال را ترک کردم وقتی دکور و جو مرا احیا کرد؛ گرما ، زباله ، رنگ ، نویز ، بو ، بی نظمی ، ساریس ، عمامه ها ، همه چیز از گلو گرفته می شود!من در حال حرکت از بمبئی با یک چاشنی زرد و سیاه در جهت خانه
هجدهمین دوره لیگ برتر با سومین قهرمانی پیاپی پرسپولیس به پایان رسید در حالی که می‌توان بدون تعارف نام این فصل مسابقات را لیگ «غرغروها» نامید!
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، دفتر هجدهمین دوره لیگ برتر به پایان رسید مسابقاتی که حواشی زیادی داشت و اشتباهات داوری در آن در برخی مسابقات بسیار پر رنگ بود. مسابقاتی که با درخواست کارلوس کی‌روش فشرده تر از همیشه برگزار شد و باشگاه‌ها، مدیران، مربیان، بازیکنا
بیایید به خودتان لطف کنید و نوروز امسال را بهتر از هر سال جشن بگیرید و بیخیال سفرهای جاده ای پرترافیک داخل ایران شوید. البته که ایران سرشار از دیدنی هاییست که در هیچ کجای دنیا یافت نمی شوند و هر کدام می توانند شما را حیرت زده کنند. اما چرا ایام نوروز را برای ایرانگردی انتخاب کنید؟ ایام نوروز به واقع بدترین زمان برای سفرهای جاده ای در داخل کشور محسوب می شود و علت آن هم ترافیک و شلوغی وحشتناکی است که بر اثر حجم زیاد سفرهای نوروزی اتفاق می افتد،
بیایید به خودتان لطف کنید و نوروز امسال را بهتر از هر سال جشن بگیرید و بیخیال سفرهای جاده ای پرترافیک داخل ایران شوید. البته که ایران سرشار از دیدنی هاییست که در هیچ کجای دنیا یافت نمی شوند و هر کدام می توانند شما را حیرت زده کنند. اما چرا ایام نوروز را برای ایرانگردی انتخاب کنید؟ ایام نوروز به واقع بدترین زمان برای سفرهای جاده ای در داخل کشور محسوب می شود و علت آن هم ترافیک و شلوغی وحشتناکی است که بر اثر حجم زیاد سفرهای نوروزی اتفاق می افتد،

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها